Duchowa Adopcja Maturzysty

Zbliża się egzamin dojrzałości... Z maturzystami są Rodzice, Znajomi, Duszpasterze... Także i my -- Współbracia Pijarzy -- razem z Waszymi Najbliższymi chcemy uczestniczyć w tej wielkiej radości i Was wspierać.
Proponujemy DUCHOWĄ ADOPCJĘ MATURZYSTY.
Od 4 do 26 maja ojcowie, bracia i klerycy pijarzy codziennie o godz. 15.00 w kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego Zakonu Pijarów przy ul. Dzielskiego 1 w Krakowie będą odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego, modlitwę do Ducha Świętego oraz modlitwę o dobre wybory w życiu i o rozeznanie powołania.

 
Maturzysta, który chciałby zostać objęty duchową opieką powinien zgłosić taką chęć przez uzupełnienie szybkiego formularza, który znajduje się na: www.maturzysci.pijarzy.pl. Na stronie internetowej DAM, stylizowanej na maturalny arkusz egzaminacyjny, znajdują się także propozycje modlitw (np. modlitwa Jana Pawła II o dary Ducha Świętego czy „modlitwa zniecierpliwionego”) oraz informacje o innych inicjatywach dla młodzieży podejmowanych przez pijarów (rekolekcje, obozy, media powołaniowe, dane kontaktowe do duszpasterzy).Świadectwa maturzystów – echo naszej akcji w zeszłym roku

Alleluja!
Jestem tegoroczną maturzystką, jedną z wielu którą objęliście swoją adopcją. W związku z tych chce Wam ogroooomnie podziękować. Gdyby nie modlitwa, Wasza jak i wielu moich znajomych, rodziny, nie wiem jak poszłyby mi te matury, szczególnie ustne. Jestem osobą, która strasznie się stresuje, do mnie Duch Święty przyszedł głównie w postaci spokoju przed egzaminem, pomagając mi tym skorzystać z wiedzy jaką zdobyłam przez te lata nauki. Matury ustne zdane, z bardzo dobrym wynikiem jak dla mnie ;) pisemne chyba też poszły nie najgorzej a może nawet bardzo dobrze. Dlatego jeszcze raz dziękuję za każda modlitwę, za to że byliście przy nas. DAM to wspaniałe dzieło, dziękuje za to, że jesteście.:)
DZIĘKUJĘ !

Gosia

Szczęść Boże!
Dziękuję Wam wszystkim za modlitwę i dzieło duchowej adopcji maturzystów! To piękne, że jesteście z nami w tych ważnych i trudnych chwilach :) Wczoraj zakończyłam maturalny maraton! :D Dziś mogłam spokojnie odetchnąć. Kamień spadł mi z serca! Czas matur był dla mnie bardzo ciężki. Takiego stresu nikomu nie życzę. Wczoraj zdawałam ustny polski (dla mnie to był najgorszy egzamin, bałam się od pierwszej klasy), zdałam na 100% NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ! :)
Jeszcze raz bardo dziękuję za Wasze modlitwy i duchowe wsparcie
Pozdrawiam
Z Bogiem

tegoroczna maturzystka Magdalena :)
 wróć do listy wiadomości
Odwiedzono: 669 razy
Opublikowano przez: Tomasz
Podziel się    
Galeria
Multimedia

Warto zobaczyć

Dołącz do nas
Kontakt
KURIA PROWINCJALNA POLSKIEJ PROWINCJI ZAKONU PIJARÓW
ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków, tel.: 012 422-17-24, fax: 012 421-98-95
email: kuria@pijarzy.pl
Opracowanie: NetSoftware - All rights reserved © Copyright Wszelkie prawa zastrzeżone