Święto opieki naszego Patrona św. Józefa Kalasancjusza w Jeleniej Górze-Cieplicach

Dnia 1 grudnia 2017 (piątek) świętowaliśmy Patrocinium - Święto opieki naszego Patrona św. Józefa Kalasancjusza. Uroczystość zaczęła się już o godzinie 17:00 mszą świętą. Następnie przystąpiliśmy do zabaw integracyjnych i spędzenia czasu w duchu radości.

W planie była zabawa taneczna, konkursy z nagrodami, a także zabawy rozwijające zdolności manualne i muzyczne jak konkurs na najładniejszy portret św. Józefa Kalasancjusza oraz Mini Talent-Show, gdzie spośród wielu ukrytych talentów wyłonieni zostali zwycięzcy mający anielski głos i talent od Boga. Punktem ważnym tego dnia (Mamusie mogły się wykazać) był konkurs oceniający zmysł smaku i zdolności na miano najlepszego cukiernika w Jeleniej Górze. Uczestnicy mieli za zadanie przynieść swoje upieczone ciasto, wszelkie wypieki, które ich zdaniem nadawały się na rywalizacje między innymi również dobrymi wypiekami przyniesionymi przez konkurencję.
Nie było to łatwe zadanie, bowiem oceniające jury, które zasiadło do degustacji było bardzo wymagające. Wśród nich zagościł o. Proboszcz naszej parafii, którego zmysł smaku na pewno jest istotnie profesjonalny. Całość imprezy umiliła nam świetna muzyka, radość i uśmiechy płynące z twarzy wszystkich dzieci i ich rodziców. Czas upłynął nam bardzo szybko a wszelkie kalorie nagromadzone z degustowania zostały spożytkowane i przemienione na masę mięśniową podczas zabaw i tańców :)

Zapraszamy ponownie za rok z nowa energią i nowymi pomysłami.
Ahoj przygodo... a raczej Pobożność i Nauka!
Tak się bawią, tak się bawią Pijarzy!
N.B.

Filmik z zabawy - tutajGaleria zdjęćwróć do listy wiadomości
Odwiedzono: 246 razy
Opublikowano przez: Elżbieta
Podziel się    
Galeria
Multimedia

Warto zobaczyć

Dołącz do nas
Kontakt
KURIA PROWINCJALNA POLSKIEJ PROWINCJI ZAKONU PIJARÓW
ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków, tel.: 012 422-17-24, fax: 012 421-98-95
email: kuria@pijarzy.pl
Opracowanie: NetSoftware - All rights reserved © Copyright Wszelkie prawa zastrzeżone