Informacje z Pijarskiego Przedszkola w Warszawie

We wtorek 13 grudnia odbyła się Wigilia dla Pracowników Pijarskiego Przedszkola w Warszawie. O. Rektor Tadeusz Suślik podziękował wszystkim pracownikom za ich pracę w duchu Św. Józefa Kalasancjusza. Następnie odmówił modlitwę i pobłogosławił opłatki oraz złożył życzenia.

Po złożeniu sobie życzeń zasiedliśmy do wigilijnego stołu. Potrawy wigilijne, dekoracje sali i stołu przygotowali sami pracownicy. Po wspólnym kolędowaniu odwiedził nas św. Mikołaj z prezentami.

Natomiast w czwartek 15 grudnia, odbyło się spotkanie wigilijne, dla przedszkolaków, ich rodziców, dziadków i pracowników przedszkola. Spotkanie odbyło się w teatrze Sanktuarium. Spotkanie przy wigilijnym stole poprzedził  występ artystyczny pt. "Maleńka miłość przyszła do nas". Aktorami byli zarówno nasi niezrównani Rodzice, jak i Dzieci, które zatańczyły krakowiaka.
Po przedstawieniu przyszedł czas na poczęstunek, który został przygotowany przez Małych i Dużych Kucharzy. Było pysznie.

Pijarskie Przedszkole życzy wszystkim błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

nad.: o. BDGaleria zdjęć

14 grudnia Przedszkolaki przygotowywały się do spotkania wigilijnego z rodzicami, szykując potrawy na świąteczny stół. Kangurki i Wiewiórki zrobiły kompot z suszu, sałatkę jarzynową przygotowały Pandy, sałatkę śledziową - Flamingi, kutię z makiem - Pingwiny, a rybę po grecku - Pancerniki. Wszystkim życzymy SMACZNEGO!!!Galeria zdjęć

wróć do listy wiadomości
Odwiedzono: 497 razy
Opublikowano przez: Elżbieta
Podziel się    
Galeria
Multimedia

Warto zobaczyć

Dołącz do nas
Kontakt
KURIA PROWINCJALNA POLSKIEJ PROWINCJI ZAKONU PIJARÓW
ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków, tel.: 012 422-17-24, fax: 012 421-98-95
email: kuria@pijarzy.pl
Opracowanie: NetSoftware - All rights reserved © Copyright Wszelkie prawa zastrzeżone