Zajęcia rekreacyjno-sportowe w Krakowie-Rakowicach oraz wspólna modlitwa rodziców za dzieci

W związku z tym, że grudniowe zajęcia rekreacyjno – sportowe dla tatów z dziećmi cieszyły się dużym zainteresowaniem oraz dały dużo radości młodszym i starszym, w sobotę 14 stycznia w Calasanz Arena Olsza Sport została zorganizowana druga edycja zajęć.

Tak jak poprzednio, ich celem było aktywne spędzenie czasu ojców ze swoimi pociechami, co jak wiadomo jest bardzo potrzebne dorosłym i dzieciom.
Po raz kolejny wszyscy dobrze się bawili, a przy tym pożytecznie spędzili czas. Po intensywnej rozgrzewce znów przyszedł czas na piłkę nożną - tatowie kontra dzieci. Tym razem ojcowie nie dali rady młodszym zawodnikom. Na drugiej części hali maluchy zmagały się z drążkiem, hula–hop, a nawet z kozłem oraz różnymi torami przeszkód i tunelami. Na koniec wszyscy mieli mocną przeprawę przez serię ćwiczeń aerobowo–interwałowych, czyli tzw. tabatę.
Mamy znowu miały chwilę oddechu. Chociaż dzieci zdradzały, że po powrocie do domu czeka już na nich pyszny obiad. Planujemy trzecie i ostatnie zajęcia w sobotę 25 lutego. Już teraz serdecznie zapraszamy!

nad.: Parafia Najświętszego Imienia Maryi Kraków-Rakowice
więcej zdjeć : rakowice.pijarzy.pl/galeria/Galeria zdjęć

Rodzice modlą się za dzieci w Krakowie-Rakowicach

W niedzielne popołudnie 22 stycznia 2017 r. w naszej rakowickiej Parafii Najświętszego Imienia Maryi odbyła się modlitwa rodziców za dzieci połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu i modlitwą uwielbienia. W modlitwach prosiliśmy za dzieci, prosząc dla nich o szczęśliwą przyszłość, błogosławieństwo Boże, zdrowie i powiedzenie w nauce. Bożej opatrzności oddane zostały także oddane całe rodziny, które otrzymały specjalne błogosławieństwo. Dziękujemy wszystkich zaangażowanym w prowadzenie tego nabożeństwa a szczególnie śpiewającym Siostrom Pijarkom, klerykowi Arkadiuszowi i studentkom.

Parafia Najświętszego Imienia Maryi Kraków-Rakowice

Galerie zdjęć: http://rakowice.pijarzy.pl/rodzice-modla-sie-dzieci/Galeria zdjęć

wróć do listy wiadomości
Odwiedzono: 396 razy
Opublikowano przez: Elżbieta
Podziel się    
Galeria
Multimedia

Warto zobaczyć

Dołącz do nas
Kontakt
KURIA PROWINCJALNA POLSKIEJ PROWINCJI ZAKONU PIJARÓW
ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków, tel.: 012 422-17-24, fax: 012 421-98-95
email: kuria@pijarzy.pl
Opracowanie: NetSoftware - All rights reserved © Copyright Wszelkie prawa zastrzeżone