Zapowiedzi wydarzeń


Opublikowano: 2 Marca 2017

Jeżeli przemawiają do Ciebie słowa Jezusa: "proście Pana żniwa...", to zapraszamy do wspólnego działania: dołącz do modlitwy o nowe powołania do Zakonu Pijarów i raz w tygodniu poświęć chwilę swojego czasu na modlitwę.

więcej
Opublikowano: 27 Sierpnia 2012

Tegoroczny Przegląd Teatrów Pijarskich będzie miał miejsce w Łowiczu w dniach od 17 do 19 listopada 2017 r. Zapraszamy dzieci i młodzież z pijarskich środowisk do udziału w tym wydarzeniu.

więcej
Opublikowano: 30 Października 2011

Zapraszamy… … młodzież związaną ze środowiskami pijarskimi: szkołami, parafiami, wspólnotami, do świętowania rozpoczęcia Nowego Roku. Tym razem AD 2017 przywitamy w Łpaszach Niżnych. Byłeś kiedyś na SMP? Jeśli tak, to już wiesz o co chodzi!

więcej
Opublikowano: 25 Lutego 2014

Zapraszamy gimnazjalistów klas trzecich z naszych szkół, parafii i duszpasterstw. Wierzymy, że pielgrzymka będzie ubogaceniem naszych spotkań w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. 

więcej
Opublikowano: 23 Marca 2014

KURS ANIMATORA PIJARSKIEGO to propozycja skierowana do tych, którzy pragną nabyć praktyczne umiejętności w organizacji i prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem sportu, gier i zabaw terenowych. W programie nie zabraknie codziennej Eucharystii, spotkań tematycznych, dotyczących ogólnej formacji animatora, psychologii, miejsca Pisma Św. i modlitwy w spotkaniach młodzieży. W tym roku KAP jest połączony z wyjazdem na Lednicę....

więcej

Archiwum
pierwszy (1-5) ostatni
Galeria
Multimedia

Warto zobaczyć

Dołącz do nas
Kontakt
KURIA PROWINCJALNA POLSKIEJ PROWINCJI ZAKONU PIJARÓW
ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków, tel.: 012 422-17-24, fax: 012 421-98-95
email: kuria@pijarzy.pl
Opracowanie: NetSoftware - All rights reserved © Copyright Wszelkie prawa zastrzeżone