Zapowiedzi wydarzeń


Opublikowano: 2 Marca 2017

Jeżeli przemawiają do Ciebie słowa Jezusa: "proście Pana żniwa...", to zapraszamy do wspólnego działania: dołącz do modlitwy o nowe powołania do Zakonu Pijarów i raz w tygodniu poświęć chwilę swojego czasu na modlitwę.

więcej
Opublikowano: 4 Kwietnia 2014

Zbliża się egzamin dojrzałości... Z maturzystami są Rodzice, Znajomi, Duszpasterze... Także i my -- Współbracia Pijarzy -- razem z Waszymi Najbliższymi chcemy uczestniczyć w tej wielkiej radości i Was wspierać. Proponujemy DUCHOWĄ ADOPCJĘ MATURZYSTY.

więcej
Opublikowano: 3 Marca 2016

Od 21 do 23 kwietnia br. w łowickiach szkołach pijarskich odbędzie się 3. Przegląd Scholi Pijarskich. Przegląd to przede wszystkim spotkanie dzieci z różnych regionów Polski, podczas którego będzie czas na modlitwę, zabawę, kształtowanie swoich umiejętności i na spotkanie z drugim człowiekiem oraz warsztaty muzyczne dla dzieci.

więcej
Opublikowano: 30 Stycznia 2017

Z okazji Jubileuszowego Roku Kalasantyńskiego Polska Prowincja Zakonu Pijarów zaprasza na Kongres Duchowości Młodych - Inspirowani Kalasancjuszem, który odbędzie się w dniach 28 kwietnia – 1 maja 2017 w Krakowie. Gościem specjalnym Kongresu będzie o. Pedro Aguado Cuesta, Przełożony Generalny Zakonu Pijarów.

więcej
Opublikowano: 23 Marca 2014

30 kwietnia w Krakowie rozpocznie się XVI Parafiada Środowisk Pijarskich im. o. Józefa Jońca. Impreza będzie miała miejsce na obiektach Zespołu Szkół Pijarskich w Krakowie. Zapraszamy reprezentacje ze szkół podstawowych i gimnazjów związanych z pijarskimi duszpasterstwami.

więcej
Opublikowano: 23 Marca 2014

KURS ANIMATORA PIJARSKIEGO to propozycja skierowana do tych, którzy pragną nabyć praktyczne umiejętności w organizacji i prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem sportu, gier i zabaw terenowych. W programie nie zabraknie codziennej Eucharystii, spotkań tematycznych, dotyczących ogólnej formacji animatora, psychologii, miejsca Pisma Św. i modlitwy w spotkaniach młodzieży. Poznań, 14-18 czerwca 2017 r.

więcej
Opublikowano: 25 Lutego 2014

PYM 2017 jest międzynarodowym spotkaniem, w którym udział bierze młodzież z Europy Środkowej związana z pijarami. W Pijarskim Roku Jubileuszowym spotkanie będzie miało miejsce w Czechach, na Morawach - w Strážnicach, w terminie od 3 do 9 lipca 2017 roku. Szczegóły już niebawem.

więcej
Opublikowano: 23 Marca 2014

Obóz wędrowny po Beskidzie Niskim to obóz po najpiękniejszych górach! Beskid Niski, jak sama nazwa wskazuje, to góry niezbyt wysokie, więc za bardzo się nie zmęczysz. Zapraszamy do wspónego wędrowania w dniach 16-24 lipca 2015 r.

więcej
Opublikowano: 23 Marca 2014

Szkoła skończona, maturka zdana, papiery złożone, decyzja o przyjęciu już w kieszeni... Nowe miejsce, nowi ludzie, nowe życie... Wszystkim tegorocznym maturzystom proponujemy wypad rekolekcyjny w Bieszczady. W programie: turystyka górska, codzienna Eucharystia, integracja i oczywiście formacja duchowa. Ustrzyki Górne, 10-17.09.2017.

więcej

Archiwum
pierwszy (1-9) ostatni
Galeria
Multimedia

Warto zobaczyć

Dołącz do nas
Kontakt
KURIA PROWINCJALNA POLSKIEJ PROWINCJI ZAKONU PIJARÓW
ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków, tel.: 012 422-17-24, fax: 012 421-98-95
email: kuria@pijarzy.pl
Opracowanie: NetSoftware - All rights reserved © Copyright Wszelkie prawa zastrzeżone