Zapowiedzi wydarzeń


Opublikowano: 25 Lutego 2014

Zapraszamy gimnazjalistów klas trzecich z naszych szkół, parafii i duszpasterstw. Wierzymy, że pielgrzymka będzie ubogaceniem naszych spotkań w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. 

więcej
Opublikowano: 3 Marca 2016

Od 21 do 23 kwietnia br. w łowickiach szkołach pijarskich odbędzie się 3. Przegląd Scholi Pijarskich. Przegląd to przede wszystkim spotkanie dzieci z różnych regionów Polski, podczas którego będzie czas na modlitwę, zabawę, kształtowanie swoich umiejętności i na spotkanie z drugim człowiekiem oraz warsztaty muzyczne dla dzieci.

więcej
Opublikowano: 30 Stycznia 2017

Z okazji Jubileuszowego Roku Kalasantyńskiego Polska Prowincja Zakonu Pijarów zaprasza na Kongres Duchowości Młodych - Inspirowani Kalasancjuszem, który odbędzie się w dniach 28 kwietnia – 1 maja 2017 w Krakowie. Gościem specjalnym Kongresu będzie o. Pedro Aguado Cuesta, Przełożony Generalny Zakonu Pijarów.

więcej
Opublikowano: 4 Kwietnia 2014

Zbliża się egzamin dojrzałości... Z maturzystami są Rodzice, Znajomi, Duszpasterze... Także i my -- Współbracia Pijarzy -- razem z Waszymi Najbliższymi chcemy uczestniczyć w tej wielkiej radości i Was wspierać. Proponujemy DUCHOWĄ ADOPCJĘ MATURZYSTY.

więcej
Opublikowano: 23 Marca 2014

KURS ANIMATORA PIJARSKIEGO to propozycja skierowana do tych, którzy pragną nabyć praktyczne umiejętności w organizacji i prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem sportu, gier i zabaw terenowych. W programie nie zabraknie codziennej Eucharystii, spotkań tematycznych, dotyczących ogólnej formacji animatora, psychologii, miejsca Pisma Św. i modlitwy w spotkaniach młodzieży. Poznań, 14-18 czerwca 2017 r.

więcej
Opublikowano: 23 Marca 2014

30 kwietnia w Krakowie rozpocznie się XVI Parafiada Środowisk Pijarskich im. o. Józefa Jońca. Impreza będzie miała miejsce na obiektach Zespołu Szkół Pijarskich w Krakowie. Zapraszamy reprezentacje ze szkół podstawowych i gimnazjów związanych z pijarskimi duszpasterstwami.

więcej
Opublikowano: 25 Lutego 2014

PYM 2017 jest międzynarodowym spotkaniem, w którym udział bierze młodzież z Europy Środkowej związana z pijarami. W Pijarskim Roku Jubileuszowym spotkanie będzie miało miejsce w Czechach, na Morawach - w Strážnicach, w terminie od 3 do 9 lipca 2017 roku. Szczegóły już niebawem.

więcej

Archiwum
pierwszy (1-7) ostatni
Galeria
Multimedia

Warto zobaczyć

Dołącz do nas
Kontakt
KURIA PROWINCJALNA POLSKIEJ PROWINCJI ZAKONU PIJARÓW
ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków, tel.: 012 422-17-24, fax: 012 421-98-95
email: kuria@pijarzy.pl
Opracowanie: NetSoftware - All rights reserved © Copyright Wszelkie prawa zastrzeżone