Zapowiedzi wydarzeń


Opublikowano: 25 Stycznia 2018

Papież Franciszek zapowiedział Synod Kościoła poświęcony tematowi: „Młodzież, Wiara i Rozeznanie Powołania”. Z tego powodu nasz pijarski Ojciec Generał zaprosił wszystkie wspólnoty pijarskie do włączenia się w to dzieło. Każda prowincja naszego zakonu przeżywa synod na dwóch etapach: lokalnym i prowincjalnym. Etap lokalny zakłada organizację wydarzeń synodalnych podczas których wraz z młodzieżą...

więcej
Opublikowano: 2 Marca 2017

Jeżeli przemawiają do Ciebie słowa Jezusa: "proście Pana żniwa...", to zapraszamy do wspólnego działania: dołącz do modlitwy o nowe powołania do Zakonu Pijarów i raz w tygodniu poświęć chwilę swojego czasu na modlitwę.

więcej
Opublikowano: 4 Kwietnia 2014

Zbliża się egzamin dojrzałości... Z maturzystami są Rodzice, Znajomi, Duszpasterze... Także i my -- Współbracia Pijarzy -- razem z Waszymi Najbliższymi chcemy uczestniczyć w tej wielkiej radości i Was wspierać. Proponujemy DUCHOWĄ ADOPCJĘ MATURZYSTY.

więcej
Opublikowano: 3 Marca 2016

Od 20 do 22 kwietnia br. w łowickiach szkołach pijarskich odbędzie się 4. Przegląd Scholi Pijarskich. Przegląd to przede wszystkim spotkanie dzieci z różnych regionów Polski, podczas którego będzie czas na modlitwę, zabawę, kształtowanie swoich umiejętności i na spotkanie z drugim człowiekiem oraz warsztaty muzyczne dla dzieci. Tegoroczne spotkanie zatytułowaliśmy „Ze św. Faustynem uwielbiamy Boga”

więcej
Opublikowano: 23 Marca 2014

KURS ANIMATORA PIJARSKIEGO to propozycja skierowana do tych, którzy pragną nabyć praktyczne umiejętności w organizacji i prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem sportu, gier i zabaw terenowych. W programie nie zabraknie codziennej Eucharystii, spotkań tematycznych, dotyczących ogólnej formacji animatora, psychologii, miejsca Pisma Św. i modlitwy w spotkaniach młodzieży. W tym roku KAP jest połączony z wyjazdem na Lednicę....

więcej

Archiwum
pierwszy (1-5) ostatni
Galeria
Multimedia

Warto zobaczyć

Dołącz do nas
Kontakt
KURIA PROWINCJALNA POLSKIEJ PROWINCJI ZAKONU PIJARÓW
ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków, tel.: 012 422-17-24, fax: 012 421-98-95
email: kuria@pijarzy.pl
Opracowanie: NetSoftware - All rights reserved © Copyright Wszelkie prawa zastrzeżone