Aktualności

Wyposażamy bibliotekę w szkole w Rzeszowie

W Rzeszowie powstaje nasza nowa szkoła. Jej otwarcie planowane jest na wrzesień tego roku. Obecnie trwają prace wykończeniowe, już teraz staramy się myśleć o jej urządzeniu. Dlatego też zwracamy się z prośbą o wsparcie w wyposażeniu powstającej biblioteki.


Przyjęcie nowych ministrantów w Szczuczynie

W IV niedzielę Wielkiego Postu, Liturgiczna Służba Ołtarza w Szczuczynie przeżywała swoje święto. Do jej grona dołączyło dziesięciu nowych ministrantów. 

Spotkanie rodziców w Szczuczynie

30 marca br. w Szczuczynie miało miejsce spotkanie dla rodziców dzieci, które należą do różnych grup parafialnych. Spotkanie rozpoczęło się w parafialnej świątyni wspólnym nabożeństwem Drogi Krzyżowej w intencji dobrych i szczerych relacji dla obecnych na modlitwie rodzin.  

Nawiedzenie obrazu Świętej Rodziny w Oczakowie

W dniu 23 marca parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Oczakowie przeżywała nawiedzenie obrazu Świętej Rodziny, podczas którego między innymi odbyło się błogosławieństwo rodzin. 

Szkolne rekolekcje wielkopostne - Elbląg

W Zespole Szkół Pijarskich w Elblągu przeżywaliśmy czas rekolekcji wielkopostnych. W dniach 11- 13 marca 2019 roku, nauki rekolekcyjne dla młodzieży klas 8 oraz gimnazjum i LO, oraz dla rodziców i nauczycieli głosił o. Jacek Wolan Sch.P. 

Warto zobaczyć

Kalendarz pijarski

18Kwi

W 1986 r. zmarł o. Wincenty Tomek, wieloletni Generał Zakonu. W 1993 r. Jan Paweł II ogłosił błogosławioną Matkę Paulę Montal.

Wiadomości z placówek

Kalendarium duszpasterskie

Galerie zdjęć