Aktualności

Wyniki egzaminów naszych szkół

Realizując charyzmat naszego Zakonu oraz starając się podążać za nauką św. Józefa Kalasancjusza, staramy się jak najlepiej wychowywać dzieci i młodzież. Jednym z efektów naszej pracy są wyniki egzaminów ósmoklasisty i gimnazjalistów, które pomogą realizować naszym uczniom marzenia.

Gratulujemy wszystkim nauczycielom oraz uczniom wspaniałych wyników. Jesteśmy w Was dumni!

Spotkanie nauczycieli ze Szczuczyna i Lidy

1 czerwca br. w parafii pw. św. Teresy z Avila w Szczuczynie odbyło się spotkanie nauczycieli i wychowawców z naszych pijarskich placówek: Szczuczyna i Lidy.

Podsumowanie roku w Szczuczynie

W Szczuczynie odbyło się oficjalne zakończenie i podsumowanie kolejnego roku szkolnego i katechetycznego. Wydarzenie to przebiegało w kilku etapach.

Scholka znaczy nie tylko śpiew!

Nasza scholka parafialna, działająca przy parafii pijarów przy ul. Dzielskiego, to nie tylko kwestia śpiewania. To także tworzenie wspólnoty, a temu doskonale służy wspólnie spędzony czas na łonie natury. Mieliśmy do tego świetną okazję w minioną niedzielę. 


Rodzina parafialna w górach

Dnia 8 czerwca kilkanaście rodzin z parafii Kraków-Rakowice ruszyło na wyprawę na beskidzki szczyt - Pilsko. Jest to jedna z form duszpasterstwa dzieci i młodzieży przy naszej parafii poprzez promocję życia rodzinnego. Spędzając czas w towarzystwie rodziny, a także innych rodzin naszej parafii umacniają się więzi rodzinne i tworzą nowe, a parafia przestaje być tylko formalną przynależnością, a staje się rzeczywistą relacją z jej członkami. 

Warto zobaczyć

Kalendarz pijarski

16Cze

"Najlepiej jest zwyciężać zmartwienia cierpliwością" (L. 90). św. Józef Kalasancjusz

Wiadomości z placówek

Kalendarium duszpasterskie

Galerie zdjęć