Rekolekcje dla dziewczyn

Rekolekcje dla dziewczyn

Żyjemy w relacjach i one są dla nas ważne. Często nie do końca rozumiemy, czym jest przyjaźń. Jednak każdy z nas jest do nas zdolny. A prawdziwa przyjaźń jest bezcennym skarbem. Siostry Pijarki zapraszają na rekolekcje dla dziewczyn, które odbędą się w dniach 17-19 stycznia w Krakowie. 

Podczas rekolekcji będzie czas, by zastanowić się nad relacjami w naszym życiu, szczególnie nad przyjaźnią. Będzie to też możliwość, aby umocnić lub odbudować przyjaźń z Jezusem. Styczeń, początek Nowego Roku to dobra okazja, aby zatrzymać się na chwilę …

Rekolekcje w tym terminie są przeznaczone dla licealistek, studentek i dziewczyn już pracujących. 

W planie rekolekcji znajdzie się czas na modlitwę poranną i wieczorną, Adorację Najświętszego Sakramentu i Eucharystia, możliwość spowiedzi świętej bądź rozmowy z kapłanem, konferencja: „Czym jest prawdziwa przyjaźń?”, rozmowy na zwykłe i niezwykłe tematy, odpoczynek, wspólne posiłki, mnóstwo dobrego humoru i uśmiechu. 

Kilka informacji praktycznych: należy zabrać ze sobą: śpiwór, buty zamienne, przybory toaletowe, ubrania, Pismo Święte, coś do pisania. Rozpoczynamy w piątek ok. 19:00, a kończymy w niedziele ok. 12:00 (oczywiście zapewniamy nocleg oraz wyżywienie!) 

Koszt: ofiara dowolna (dla chętnych)

Zapisy: do 14 stycznia pod adresem: szukam@pijarki.pl lub pod nr: +48 698 537 130 (wystarczy wyrazić chęć uczestniczenia i podać swoje dane: imię i nazwisko, wiek i skąd przyjedziesz)