Transmisje z Dróg Krzyżowych

Transmisje z Dróg Krzyżowych

Zapraszamy do uczestnictwa w Drogach Krzyżowych, które są transmitowane w środkach społecznego przekazu. To propozycje duchowego  przeżycia piątków Wielkiego Postu - ks. Paweł Andrianik, rzecznik Episkopatu. Poniżej prezentujemy dostępną listę transmisji.


Program 1 Polskiego Radia
piątek, godz. 18.30 – www.polskieradio.pl

Radio Maryja
Po Koronce do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00 – www.radiomaryja.pl

Radio Jasna Góra
godz. 16:45, 23:00 –www.radiojasnagora.pl

Diecezja bydgoska
Bydgoszcz, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej
piątek, godz. 17.30, 18.30 – mbf.bydgoszcz.pl

Górka Klasztorna, Bazylika Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej
piątek, godz. 18.00 –www.gorkaklasztorna.com

Archidiecezja częstochowska
Radio Fiat
piątek, godz. 21.30 – www.fiat.fm

Jasna Góra Klasztor Ojców Paulinów – codziennie, godz. 16:45 – www.youtube.com/channel

Diecezja drohiczyńska
Drohiczyn, Kaplica Wyższego Seminarium Duchownego – piątek, godz. 18:30 – www.youtube.com/channel

Diecezja ełcka
Radio 5 – piątek, godz. 19:00 – www.radio5.com.pl

Archidiecezja gdańska
Gdańsk, Parafia pw. św. Ojca Pio
godz. 8:00, 18:30 – www.youtube.com/channel

Diecezja gliwicka
Gliwice, Parafia Katedralna pw. św. Piotra i Pawła
piątek, godz. 18:00 – www.tvimperium.pl

Gliwice, Parafia pw. św. Jacka
czwartek, godz. 17:15 – www.swjacek-gliwice.pl

Archidiecezja gnieźnieńska
Kaplica w Domu arcybiskupów gnieźnieńskich – Droga Krzyżowa z abp. Wojciechem Polakiem, piątek, 20:10 – www.youtube.com

Murowana Goślina, Parafia pw. Najwyższego Arcykapłana Jezusa Chrystusa
piątek, godz. 18:30 –www.facebook.com/parafiaNAJCH

Strzelno, Parafia pw. Świętej Trójcy
piątek, godz. 17:30 – www.facebook.com/Parafia

Pieranie, Sanktuarium MB Łaskawej
piątek, godz. 18:30 –www.youtube.com/channel

Diecezja kaliska
Ostrów Wielkopolski, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego
piątek, 19:30 – www.radiorodzina.kalisz.pl

Archidiecezja krakowska
Kalwaria Zebrzydowska
od poniedziałku do soboty, po Mszy Świętej o godz. 17:00 – www.youtube.com/channel

Kalwaria Zebrzydowska
niedziela, po Mszy Świętej o godz. 13:00 – www.youtube.com/channel

Ludźmierz, Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala
niedziela, po Mszy Świętej o godz. 11:00 –www.mbludzm.pl

Ludźmierz, Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala
piątek, godz. 20:00 – www.mbludzm.pl

Archidiecezja lubelska
Bychawa, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela
piątek, godz. 17:00 – www.parafia-dys.pl

Lublin, Parafia pw. Chrystusa Króla
piątek, godz. 18:30 – www.youtube.com/channel

Lublin, Parafia pw. Dobrego Pasterza
piątek, godz. 9:30, 16:30 (dla dzieci), 17:30, 20:00 – www.lublin.scj.pl

Lublin, Parafia pw. św. Andrzeja Boboli
piątek, godz. 16:30 (dla dzieci), 17:15, 19:00 (dla młodzieży) –www.youtu.be

Lublin, Parafia pw. św. Brata Alberta (OO. Bernardyni)
codziennie (oprócz czwartków), godz. 17:30, piątek – godz. 19:30 – www.youtube.com/channel

Lublin, Kościół akademicki KUL
piątek – godz. 18:00 – www.kul.pl

Lublin, Parafia pw. NMP Nieustającej Pomocy
piątek – godz. 17:30 –www.mbnplublin.pl

Diecezja łomżyńska
Radio Nadzieja
piątek, godz. 18:30 –www.radionadzieja.pl

Diecezja opolska
Opole, Parafia Katedralna p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego
piątek, godz. 17:45 – www.doxa.fm

Diecezja radomska
Radio Plus Radom
piątek, godz. 19:00 –www.radioplus.com.pl

Diecezja sandomierska
Facebook diecezji sandomierska
piątek, godz. 17.15 –www.facebook.com/DiecezjaSandomierskaPL

Diecezja siedlecka
Radio Podlasie
piątek, godz. 15.30 – www.radiopodlasie.pl 

Diecezja sosnowiecka
Radio eM
piątek, godz. 17:15 – www.radioem.pl

Diecezja tarnowska
Radio Dobra Nowina Małopolska i Radio Dobra Nowina Nowy Sącz
piątek, godz. 17:10, 23:00, Sobota, godz. 23:00 – www.rdn.pl

Dębica, Parafia pw. Miłosierdzia Bożego
piątek, godz. 8:00, 16:30, 17:30, 19:00 – www.youtube.com/channel

Diecezja toruńska
Boleszyn, Parafia pw. św. Marcina
piątek, godz. 16.30 –www.facebook.com/MaryjnyBoleszyn

Archidiecezja warszawska
Warszawa, Kaplica domowa Sanktuarium i parafia św. Andrzeja Boboli na Mokotowie
piątek, godz. 17:00 –www.rakowiecka.jezuici.pl

Warszawa, Parafia pw. św. Antoniego z Padwy na Senatorskiej
poniedziałek-piątek, godz. 17:30 – www.facebook.com/sw.antoni.warszawa

Diecezja warszawsko-praska
Droga Krzyżowa z bp. Markiem Solarczykiem – piątek, 19:00 – www.facebook.com/bpmsolarczyk

Warszawa, Parafia katedralna św. Floriana i św. Michała Archanioła
piątek, godz. 17.00 – Radio Warszawa – www.radiowarszawa.com.pl

Warszawa-Zerzeń, Parafia Wniebowzięcia NMP
piątek, godz. 17.00 (z rozważaniami dla dzieci), 18.30 (z rozważaniami dla dorosłych) – www.parafiazerzen.waw.pl

Pustelnik, Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej
piątek, godz. 18:00 – www.parafiapustelnik.pl

Diecezja wrocławska
Radio Rodzina
piątek, godz. 19.00 – www.radiorodzina.pl

Diecezja zamojsko-lubaczowska
Krasnobród, Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
piątek, godz. 16.00 – www.krasnobrod-sanktuarium.pl

Diecezja zielonogórsko-gorzowska
Rokitno, Sanktuarium Matki Bożej Rokitniańskiej
piątek, godz. 17.30 – www.rokitno.org