Na tropie 20 tajemnic Maryi

Na tropie 20 tajemnic Maryi

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie przygotowanym przez Wydawnictwo eSPe - "Rodzinne Roraty - Na tropie 20 tajemnic Maryi". Nie wszyscy w tym  roku będą mogli uczestniczyć w roratach, a przygotowane materiały pozwolą w wyjątkowy sposób przeżyć czas adwentu w domu. 

Rodzinne Roraty są zakończone konkursem, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody. W każdą niedzielę adwentu Wydawnictwo eSPe będzie publikowało na swoim fanpage'u karty pracy na wybrany tydzień. Będzie je można również pobrać ze strony boskieksiazki.pl. Materiały mogą zostać wykorzystane jako pomoc katechetyczna. 

Podczas tych 19 dni będziemy mogli wspólnie się modlić i poznawać ciekawostki, rozwiązać mnóstwo zagadek, a w adwentowej pracowni zrobić wiele ciekawych prac i dekoracji - czytamy na stronie Wydawnictwa.

Zadaniem konkursowym będzie przygotowanie plakatu adwentowego, na którym każdego dnia będziemy odliczać dni do Bożego Narodzenia. Szczegóły znajdą się na pierwszej karcie, która jest już dostępna na stronie

Wśród osób, które przygotują plakat i jego zdjęcie prześlą na adres: konkurs@espe.pl, zostaną rozlosowane nagrody! Konkurs trwa do 28.12.2020 r.

Do wygrania są nagrody dla poszczególnych miejsc: 

1 miejsce - "20 tajemnic Maryi. Różaniec dla dzieci", "Odkryj świat Biblii. Fascynująca podróż z bohaterami najważniejszej księgi świata", "Detektyw Franek Kołatka i przygody z bohaterami Starego Testamentu", "Detektyw Franek Kołatka i przygody z bohaterami Nowego Testamentu", "Opowieści kornika. O tajemnicach Mszy Świętej".

2.miejsce - "20 tajemnic Maryi. Różaniec dla dzieci", "Przyjaciele Jezusa. Łamigłówki, krzyżówki i inne zabawy dla dzieci z bohaterami Ewangelii", "Opowieści kornika. O tajemnicach Mszy Świętej", "Opowieści Biblijne. Krzyżówki, quizy, rebusy, zagadki…".

3. miejsce - "20 tajemnic Maryi. Różaniec dla dzieci", "Opowieści gwiazdeczki. O tym, że Bóg przygotował dla każdego wyjątkowe zadanie", "Opowieści Biblijne. Krzyżówki, quizy, rebusy, zagadki…".

Zapraszamy do udziału!

MK